Organ prowadzący szkołę Powiat Zgierski.
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
W tym roku szkolnym drużyna żeńska naszego LO
w Rozgrywkach Powiatowych zdobyła 2. Miejsce
Do sukcesu szkoły przyczyniły się następujące uczennice:
Serdecznie gratulujemy - nauczyciele wf
PŁYWANIE DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT -
IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA
11 kwietnia 2018 roku odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI w pływaniu drużynowym.
Zawody miały miejsce na basenie przy Szkole Podstawowej nr 173 w Łodzi.
Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:
1. Gabara Oliwia klasa IIA
2. Włodarczyk Zofia klasa IC
3. Olczyk Michalina klasa IIIA
4. Ozimek Paulina klasa IIIA
5. Wierzbińska Olga klasa IIIB
6. Wiktorska Marta klasa IIC
Dziewczęta w generalnej klasyfikacji zajęły 4. lokatę w WOJEWÓDZTWIE. Powtórzyły sukces swoich starszych koleżanek z roku 2008.
Na ten wynik złożył się zarówno start w sztafecie jak i starty indywidualne poszczególnych zawodniczek w następujących stylach:
STYL DOWOLNY: MICHALINA OLCZYK ZOFIA WŁODARCZYK |
STYL KLASYCZNY: OLGA WIERZBIŃSKA |
STYL GRZBIETOWY: MARTA WIKTORSKA |
STYL MOTYLKOWY: OLIWIA GABARA |
Warto jeszcze nadmienić, że w eliminacjach ½ finału wojewódzkiego reprezentacja naszej szkoły zajęła MIEJSCE 1. (zarówno w sztafetach jak i w startach indywidualnych.) Te zawody miały miejsce na basenie Wodnik w Ozorkowie.
Efektem tego zwycięstwa był awans do Finału Wojewódzkiego.
Ten sukces smakował nam w dwójnasób , bowiem jeszcze na dzień przed zawodami nasz udział w ½ finału wojewódzkiego stał pod wielkim znakiem zapytania.
Skład drużyny żeńskiej zmieniał się na poszczególnych etapach. Oto cała reprezentacja LO.
Etap zawodów- X |
|
½ województwa |
|
1. Gabara Oliwia klasa IIA |
X |
X |
X |
2. Włodarczyk Zofia klasa IC |
---------- |
X |
X |
3. Olczyk Michalina klasa IIIA |
X |
X |
X |
4. Ozimek Paulina klasa IIIA |
X |
-------------------- |
X |
5. Wierzbińska Olga klasa IIIB |
X |
X |
X |
6. Wiktorska Marta klasa IIC |
tylko styl grzbietowy |
X |
X |
7.Patrycja Lewandowska IA |
X |
X |
kontuzja |
8. Ewert Anna IIA |
--------------- |
tylko styl grzbietowy |
-------------- |
9. Paulinka Augustyniak IIIA |
X |
------------------- |
-------------- |
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla uzdolnionych zawodniczek.
Agata Kokot Brygier