Organ prowadzący szkołę Powiat Zgierski.

RODO

Środa 15.08.2018

Sukcesy sportowe

2017/2018

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW W TYM ROKU SZKOLNYM:
 

 

  • INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (21.09.2017r.) - inauguracja roku sportowego 2017/2018.
    Dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo . Wystąpiły w składzie: Patrycja Graczyk, Dominika Sadowska, Patrycja Lewandowska, Zosia Włodarczyk i Luiza Światłowska Natomiast chłopcy w składzie: Emil Karolak, Hubert Lewandowski, Łukasz Czajkowski, Bartosz Drozdowski i Julian Karolak zdobyli III miejsce.
    Najlepszy wynik indywidualny uzyskała Dominika Sadowska zajmując VI miejsce w powiecie 
    https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png:-)
     Gratulacje !!! 
  • LIGA LEKKOATLETYCZNA
    - 21 IX 2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się zawody w Lidze LA
    Drużyna zarówno żeńska jak i męska zajęły II miejsce w powiecie i tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego
    - 2 X 2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się półfinały wojewódzkie LIGI LA Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce i awansowała do finału  wojewódzkiego, natomiast drużyna chłopców zajęła III miejsce poprawiając swój wynik punktowy z mistrzostw powiatu. W zawodach wzięły udział najlepsze zespoły powiatów zgierskiego, pabianickiego i łęczyckiego. Nasze drużyny przystąpiły do zawodów z zamiarem poprawy wyników z mistrzostw powiatu. 
             SZKOŁĘ REPREZENTOWALI NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE:

LO OZORKÓW dziewczęta

 

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Fliszewska Angela

 

14,67

104

Kochańska Emilia

100 m

15,25

91

Wierzbowska Kamila

 

14,46

109

Brygier Marcelina

 

1.15,30

71

Kolenda Martyna

400 m

1.23,24

43

Sadowska Dominika

 

1.10,90

90

Gawęda Maja

 

2.59,70

50

Skowrońska Klaudia

800 m

2.50,30

68

Włodarczyk Zofia

 

2.57,54

54

Kurzawska Natalia

 

4,57

116

Graczyk Patrycja

skok w dal

4,52

114

 

 

 

 

Pierzgalska Jagoda

 

7,69

105

Saganiak Julia

pchnięcie kulą

7,97

108

Zabilska Malwina

 

9,11

120

Sztafeta 4 x 100 m

Sztafeta 4 x 100 m

57,41

98

 

 

 

 

 

 

 

 

Suma punktów

1052

 

 

I LO OZORKÓW chłopcy

 

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Czajkowski Łukasz

 

12,52

104

Karolak Julian

100 m

12,51

104

Zylak Patryk

 

13,19

80

Jankowski Jan

 

1.02,79

65

Karolak Emil

400 m

57,44

101

Kolenda Michał

 

1.01,15

76

Drozdowski Bartosz

 

5.14,60

26

Lewandowski Hubert

1500 m

5.05,66

36

Wilde Michał

 

5.24,14

18

Graczyk Szymon

 

5,37

90

Gwarczyk Łukasz

skok w dal

4,89

71

Krzewiński Albert

 

5,36

90

Banaszkiewicz Marcel

 

10,59

111

Graczyk Krystian

pchnięcie kulą

10,32

109

Gieraga Wiktor

 

9,00

101

Sztafeta 4 x 100 m

Sztafeta 4 x 100 m

48,07

112

Suma punktów

959


- 10 X 2017 odbył się Finał Wojewódzki w Lidze LA, na nowoczesnym stadionie MOSIR w  Sieradzu .
Drużyna
żeńska naszego LO zajęła V miejsce , dziewczęta powtórzyły wyczyn swoich koleżanek z 2015 roku.  

Oto skład drużyny:

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Fliszewska Angela

 

Wierzbowska Kamila

100 m

 

 

Brygier Marcelina

 

Kolenda Martyna

400 m

Sadowska Dominika

 

Gawęda Maja

 

Lewandowska Patrycja

800 m

Włodarczyk Zofia

 

Kurzawska Natalia

 

Graczyk Patrycja

skok w dal

Kochańska Emilia

 

Pierzgalska Jagoda

 

Saganiak Julia

pchnięcie kulą

Zabilska Malwina

 

Sztafeta 4 x 100 m

Sztafeta 4 x 100 m

 

  • SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
     
  • 11 X 2017 r. odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE:
    8 x 1000 m dziewczęta , 8 x 1200 m chłopcy
    Drużyna zarówno żeńska jak i męska zajęły II miejsce w powiecie i tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego. Drużyna męska w półfinale wojewódzkim uplasowała się na IV miejscu natomiast drużyna żeńska zajęła miejsce III.
    Szkoda, że od udziału w finale wojewódzkim dzieliły nas zaledwie- 2 m.

                                      


                                                    REPREZENTACJA LO:

SKŁAD DRUŻYNY ŻEŃSKIEJ

SKŁAD DRUŻYNY MĘSKIEJ

Graczyk Patrycja (p)          2.58
Gawęda Maja (p i r)           2.59.
Lewandowska Patrycja (p i r) 3.03

Miszczak Aleksandra (r)     2.55

Pierzgalska Jagoda (r)         3.07

Sadowska Dominika (p i r) 2.51 Saganiak Julia ( r)               2.54

Skowrońska Klaudia (p i r) 2.58

Włodarczyk Zofia(p i r)      2.53

Światłowska Luiza  (p)       3.17
Walis Weronika (p)             3.13

Brygier Marcelina (R)

Albin Julia (R)

Julek Karolak           3.07
 Łukasz Czajkowski 3.09,
 Graczyk Miłosz       
3.25,
Graczyk Szymon      
3.18,
Szmajewski Jakub   
3.17,
Bartosz Drozdowski
3.12,
Daniel Mikołajewski 3.26,
Emil Karolak             
3.01,
 Jan Jankowski PK    
3.28,
Patryk Bocian PK     
3.36


                     * (P)- powiat,  (r) -1/2 finału wojewódzkiego, (R) - rezerwowa

·  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
 

·  11 X 2017 r. odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE:
8 x 1000 m dziewczęta, 8 x 1200 m chłopcy
Drużyna zarówno żeńska jak i męska zajęły II miejsce w powiecie i tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego. Drużyna męska w półfinale wojewódzkim uplasowała się na IV miejscu natomiast drużyna żeńska zajęła miejsce III.
Szkoda, że od udziału w finale wojewódzkim dzieliły nas zaledwie- 2 m.

  • PIŁKA RĘCZNA

W dniach 20-21-23 listopada odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

 

Obie nasze drużyny wywalczyły III miejsca w powiecie.

Drużyna dziewcząt w składzie: Angela Fliszewska IIIa, (Kinga Kudelska IIIa,          Marika Darul IIIb - R), Klaudia Kusztelak IIIb, Malwina Zabilska IIa, Patrycja Graczyk IIa, Dominika Sadowska IIa, Adrianna Olczak IIa, Wierzbowska Izabella IIb, Patrycja Gieraga Ia, Paulina Kowalczuk Ia, Weronika Kucina Ia, Patrycja Lewandowska Ia. Opiekunowie drużyny: Agata Kokot Brygier i Witold Polak, asystent Patryk Bocian.

Drużyna chłopców w składzie: Łukasz Czajkowski IIIc, Patryk Bocian IIa,            Marcel Banaszkiewicz IIa, Bartosz Drozdowski IIa, Jakub Głodek IIa,                 Bartłomiej Michalak IIa, Michał Michalak IIa, Daniel Mikołajewski IIb,                 Tomasz Wyderka IIa, Albert Krzewiński IIb, Jakub Szmajewski IIb, Krystian Graczyk Ia, Michał Kolenda Ia, Jan Jankowski Ia, opiekun drużyny Witold Polak

  • TENIS STOŁOWY

8 i 9 01.2018 odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOCPÓW.

 

Drużyna dziewcząt w składzie Emilia Baranowska IIIa, Aleksandra Kociak Ib,        Izabella Wierzbowska IIb,  zajęła II miejsce w powiecie i awansowała do półfinału wojewódzkiego. Opiekunowie drużyny Milena Filutowicz i Witold Polak.

 

Drużyna chłopców w składzie Jakub Głodek IIa, Krystian Graczyk Ia, Szymon Graczyk Ia w rozgrywkach grupowych pokonała LO Aleksandrów Łódzki 3:2 i uległa                   ZSZ Aleksandrów Łódzki 2:3 Nasza drużyna zajęła II miejsce w grupie B i nie awansowała do finału rozgrywek. Opiekun drużyny Witold Polak.

 

 

 

 

 

  • PŁYWANIE
    25 stycznia 2018 roku odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym
     i sztafetowym . Zawody miały miejsce na basenie w Zgierzu.
    Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

1 Augustyniak Paulina klasa IIIA

2 Gabara Oliwia  klasa IIA

3 Lewandowska Patrycja klasa IA

4 Olczyk Michalina klasa IIIA

5 Ozimek Paulina klasa IIIA

6 Wierzbińska Olga klasa IIIA

7 Wiktorska Marta  klasa IIC


 Dziewczęta w generalnej klasyfikacji zajęły 2. lokatę w powiecie.
 Jako sztafeta - 6x50m na metę wpłynęły na 2 miejscu. Indywidualnie natomiast zajęły  trzy 1. miejsca i jedno 2. miejsce.
Oto wyniki:

STYL DOWOLNY:

  1. Miejsce-  MICHALINA OLCZYK 37,47 S           

 

STYL KLASYCZNY:

  1. Miejsce -  OLGA WIERZBIŃSKA 50,15 S           

 

STYL GRZBIETOWY:

  1. Miejsce - MARTA WIKTORSKA  43,32 S           

 

STYL MOTYLKOWY:

  1. MIEJSCE-    OLIWIA GABARA    43,93 S           

 

Druga lokata w powiecie pozwoliła naszym dziewczynom na awans do ½ finału wojewódzkiego, który odbędzie się na basenie Wodnik w Ozorkowie dnia 23 marca.

                                        Życzymy powodzenia i awansu do finału wojewódzkiego.

 

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
    95-035 Ozorków, ul. Romualda Traugutta nr 1
    e-mial: zsosekretariat@lo-ozorkow.pl

    Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
    poniedziałek- 13.00-15.00
    piątek- 13.00-14.30

    Sekretariat czynny:
    poniedziałek-piątek : 7.00-16.00
  • (+42) 718-93-50 fax (+42) 718-93-50

Galeria zdjęć