Piątek 29.03.2024

Sukcesy sportowe

Rok szkolny 2017/2018

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW W TYM ROKU SZKOLNYM:

• INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (21.09.2017r.) - inauguracja roku sportowego 2017/2018.
    Dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo . Wystąpiły w składzie: Patrycja Graczyk, Dominika Sadowska, Patrycja Lewandowska, Zosia Włodarczyk i Luiza Światłowska Natomiast chłopcy w składzie: Emil Karolak, Hubert Lewandowski, Łukasz Czajkowski, Bartosz Drozdowski i Julian Karolak zdobyli III miejsce.
    Najlepszy wynik indywidualny uzyskała Dominika Sadowska zajmując VI miejsce w powiecie
     Gratulacje !!!
  • LIGA LEKKOATLETYCZNA
    - 21 IX 2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się zawody w Lidze LA
    Drużyna zarówno żeńska jak i męska zajęły II miejsce w powiecie i tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego
    - 2 X 2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się półfinały wojewódzkie LIGI LA Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce i awansowała do finału  wojewódzkiego, natomiast drużyna chłopców zajęła III miejsce poprawiając swój wynik punktowy z mistrzostw powiatu. W zawodach wzięły udział najlepsze zespoły powiatów zgierskiego, pabianickiego i łęczyckiego. Nasze drużyny przystąpiły do zawodów z zamiarem poprawy wyników z mistrzostw powiatu.

959

- 10 X 2017 odbył się Finał Wojewódzki w Lidze LA, na nowoczesnym stadionie MOSIR w  Sieradzu .
Drużyna
żeńska naszego LO zajęła V miejsce , dziewczęta powtórzyły wyczyn swoich koleżanek z 2015 roku.

8 x 1000 m dziewczęta , 8 x 1200 m chłopcy
    Drużyna zarówno żeńska jak i męska zajęły II miejsce w powiecie i tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego. Drużyna męska w półfinale wojewódzkim uplasowała się na IV miejscu natomiast drużyna żeńska zajęła miejsce III.
    Szkoda, że od udziału w finale wojewódzkim dzieliły nas zaledwie- 2 m.

• PIŁKA RĘCZNA

W dniach 20-21-23 listopada odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

Obie nasze drużyny wywalczyły III miejsca w powiecie.

Drużyna dziewcząt w składzie: Angela Fliszewska IIIa, (Kinga Kudelska IIIa,          Marika Darul IIIb - R), Klaudia Kusztelak IIIb, Malwina Zabilska IIa, Patrycja Graczyk IIa, Dominika Sadowska IIa, Adrianna Olczak IIa, Wierzbowska Izabella IIb, Patrycja Gieraga Ia, Paulina Kowalczuk Ia, Weronika Kucina Ia, Patrycja Lewandowska Ia. Opiekunowie drużyny: Agata Kokot Brygier i Witold Polak, asystent Patryk Bocian.

Drużyna chłopców w składzie: Łukasz Czajkowski IIIc, Patryk Bocian IIa,            Marcel Banaszkiewicz IIa, Bartosz Drozdowski IIa, Jakub Głodek IIa,                 Bartłomiej Michalak IIa, Michał Michalak IIa, Daniel Mikołajewski IIb,                 Tomasz Wyderka IIa, Albert Krzewiński IIb, Jakub Szmajewski IIb, Krystian Graczyk Ia, Michał Kolenda Ia, Jan Jankowski Ia, opiekun drużyny Witold Polak

• TENIS STOŁOWY

8 i 9 01.2018 odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOCPÓW.

Drużyna dziewcząt w składzie Emilia Baranowska IIIa, Aleksandra Kociak Ib,        Izabella Wierzbowska IIb,  zajęła II miejsce w powiecie i awansowała do półfinału wojewódzkiego. Opiekunowie drużyny Milena Filutowicz i Witold Polak.

Drużyna chłopców w składzie Jakub Głodek IIa, Krystian Graczyk Ia, Szymon Graczyk Ia w rozgrywkach grupowych pokonała LO Aleksandrów Łódzki 3:2 i uległa                   ZSZ Aleksandrów Łódzki 2:3 Nasza drużyna zajęła II miejsce w grupie B i nie awansowała do finału rozgrywek. Opiekun drużyny Witold Polak.

• PŁYWANIE
    25 stycznia 2018 roku odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym
     i sztafetowym . Zawody miały miejsce na basenie w Zgierzu.