KONKURS RECYTATORSKI | Wypożycz książkę na święta | Kiermasz bożonarodzeniowy | Wariacje na temat Reymonta | „ Biblioteka Przyjazna Uczniowi” | Sztafeta czytelnicza | Statystyki czytelnictwa | UWAGA!!! | SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI MIŁOSNEJ | Polecamy | Wybierz lekturę Narodowego Czytania 2017 | Ankieta | Dla rodziców | Uwolnij książkę!!!  Bookcrossing w naszej szkole ! | Promowanie czytelnictwa zaczyna się  od  najmłodszych….. | Kiermasz podręczników | Śladami naszych przodków | Lista lektur | Przyłapani na czytaniu… | Regulamin Multimedialnego Centrum Informacji | Regulamin biblioteki szkolnej | Czytanie łączy pokolenia!!!! | Wielkanoc naszych pradziadków | Życzenia świąteczne | Ogólnopolski dzień głośnego czytania | Godziny pracy | Spotkanie autorskie z Melissą Darwood!! | Konkurs | Ferie w Bibliotece | Warto przeczytać | Happening czytelniczy "Jak nie czytam, jak czytam" | Kiermasz podręczników zakończony! | Październik miesiącem czytania książek… | „Książka to przyszłość”

BIBLOTEKA SZKOLNA PRZEDWIOŚNIE
OGŁASZA KONKURS
NA RECENZJĘ WYBRANEJ KSIĄŻKI ZE SZKOLNEGO KSIĘGOZBIORU

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich  klas I LO im. S. Żeromskiego
    w ZSO w Ozorkowie.
  2. Konkurs polega na napisaniu recenzji  książki wypożyczonej w bibliotece szkolnej Przedwiośnie zakupionej w ramach  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
  3. Recenzja musi mieć objętość nie mniejszą niż 300 słów i nie większą niż 500 słów
    ( nie liczymy pojedynczych liter).
  4.  Ocenie będą podlegały: zawartość merytoryczna, kompozycja oraz poprawności językowa, ortograficzna i interpunkcyjna zgłoszonej recenzji.
  5. Pracę należy wysyłać e-mailem na adres: BibliotekaLO@onet.pl  w terminie
    od 20 grudnia 2017 r. do 20 stycznia 2018 r. lub w tym samym czasie dostarczyć do biblioteki szkolnej Przedwiośnie. Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać klasę.
  6. Do pracy należy dołączyć zgodę na opublikowanie recenzji na stronie internetowej biblioteki szkolnej Przedwiośnie oraz  na wykorzystanie wizerunku uczestnika konkursu.
  7. Każdy uczestnik konkursu  może napisać 1 recenzję.
  8. Prace konkursowe muszą być samodzielne, nie mogą być wcześniej  publikowane.
    W razie stwierdzenia niesamodzielności zgłoszonej recenzji zostanie ona odrzucona
     z konkursu.
  9. Nadesłane recenzje oceni jury w składzie:  nauczycielki języka polskiego w naszej szkole oraz nauczyciel bibliotekarz.
  10. Nagrodami w konkursie będą książki, celujące i bardzo dobre  oceny bieżące z języka polskiego oraz publikacja recenzji na stronie internetowej biblioteki szkolnej Przedwiośnie.
  11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 stycznia 2018 r.
  12. Wręczenie nagród odbędzie się w bibliotece szkolnej Przedwiośnie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE